Neuheite aus Facebook

Sonderartikel

Muzyka Polska - YouTube

W serwisie youtube opublikowany został zapis koncertu „Muzyka polska – dla Zwycięstwa”, jaki odbył się 24.02.2019 w Auli UAM w Poznaniu z okazji 100 rocznicy podpisania Rozejmu w Trewirze. Wystąpili: Andrzej Jagodziński, Agnieszka Wilczyńska,..

39 Likes, 0 KommentareVor 1 Monat

01 Requiem, REQUIEM by Andrzej Jagodzinski

Na naszym kanale youtube udostępniamy fragmenty premierowego wykonania „Requiem“ Andrzeja Jagodzińskiego na trio jazzowe, solistów oraz chór jakie odbyło się w październiku 2018r. w sali NOSPR w Katowicach. https://www.youtube.com/playlist?list=PLpLwLmAgbcxC753NoqWRQnQ7OZTr5Je3d..

35 Likes, 2 KommentareVor 1 Monat

Miasto Sochaczew już nas zapowiada! Jak miło. Koncert w sierpniu, zapraszamy! Dziękujemy Katarzyna Orlińska za zdjęcie. I pozdrowienia dla Andrzej Łukasik 😉

31 Likes, 4 KommentareVor 2 Monaten

Akwarium - Skwer Hoovera

26 Likes, 1 KommentareVor 2 Monaten

KOMEDA / JAGODZIŃSKI - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy | Krakow Jazz Festival

Jutro z Agnieszka Wilczyńska i Henryk Miśkiewicz zagramy w Krakowie program „Tribute to Komeda“ w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu „Starzy i Młodzi, czyli Jazz w Krakowie”. Zapraszamy! 30 kwietnia 2019, godz. 20.00, Muzeum Sztuki i Techniki..

32 Likes, 1 KommentareVor 3 Monaten

BTW photographers

Agnieszka Wilczyńska Grazyna Auguscik @henrykmiskiewicz @robertmajewski Andrzej Jagodzinski Trio The Time Quartet Dziękujemy, Wrocław!

23 Likes, 0 KommentareVor 3 Monaten

Tribute to Komeda (arr. Andrzej Jagodziński) • 55. Santander Jazz nad Odrą Festival

Zapraszamy, a skład zacny: Grażyna Auguścik (vocal) Agnieszka Wilczyńska (vocal) Andrzej Jagodziński (piano) Czesław Bartkowski (drums) Adam Cegielski (double bass) Henryk Miśkiewicz (sax) Robert Majewski (trumpet, flugelhorn) The Time Quartet:..

54 Likes, 0 KommentareVor 4 Monaten

Andrzej Jagodzinski Trio's cover photo

30 Likes, 0 KommentareVor 4 Monaten

Okęcka Sala Widowiskowa

21 Likes, 1 KommentareVor 4 Monaten

Wtorek Jazzowy - Tribute to Komeda

Już jutro tj. 2.04.2019 o godz. 20.00 zagramy z Agnieszka Wilczyńska w Piasecznie. Zapraszamy, zostały jeszcze ostatnie bilety… https://www.kulturalni.pl/kalendarz/event/1339-wtorek-jazzowy-tribute-to-komeda

27 Likes, 2 KommentareVor 4 Monaten

Orkiestra Collegium F

TVP Kultura 10.04.2019 tuż po północy emituje nasz koncert „Muzyka Polska dla Zwycięstwa“. Zapraszamy! Agnieszka Wilczyńska Henryk Miśkiewicz Orkiestra Collegium F

14 Likes, 0 KommentareVor 4 Monaten

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM - PIANO DAY: Andrzej Jagodziński Trio

Już jutro, 29 marca 2019 o godz. 19.00 zapraszamy na koncert w Centrum Kultury w Przeźmierowie. http://www.goksezam.pl/event/item/1213-piano-day-andrzej-jagodziński-trio.html

28 Likes, 3 KommentareVor 4 Monaten

Agnieszka Wilczyńska

23 Likes, 0 KommentareVor 5 Monaten

Agnieszka Wilczyńska

Bardzo miła recenzja naszego koncertu z Agnieszka Wilczyńska i Henryk Miśkiewicz i @orkiestracollegiumf w Poznaniu. I zapowiedź retransmisji koncertu w TVP Kultura 10.kwietnia!

29 Likes, 0 KommentareVor 5 Monaten

Piano Day: Andrzej Jagodziński Trio w Przeźmierowie

51 Likes, 1 KommentareVor 5 Monaten

Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

12 Likes, 0 KommentareVor 5 Monaten

Fundacja Fabryka Sztuki

Rewelacyjny reportaż z prób do koncertu w Poznaniu. Dziękujemy!

25 Likes, 0 KommentareVor 5 Monaten

Orkiestra Collegium F

Chwila wspomnień z koncertu 24.02.2019 w Poznaniu: Agnieszka Wilczyńska, Henryk Miśkiewicz, Andrzej Jagodziński, Adam Cegielski, Czesław Bartkowski, Orkiestra Collegium F pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego. Dziękujemy za piękne fotografie!

50 Likes, 1 KommentareVor 5 Monaten

Orkiestra Collegium F

Juz po koncercie, dziękujemy znakomitej orkiestrze Orkiestra Collegium F pod rewelacyjną dyrekcją Marcina Sompolińskiego. Oddzielne ukłony kierujemy do ekipy nagłośnieniowej za świetny dźwięk, szybkość działania i profesjonalizm! Praca z..

13 Likes, 0 KommentareVor 5 Monaten

Agnieszka Wilczyńska

Próba w Poznaniu. Zapraszamy na koncert Muzyka Polska! Henryk Miśkiewicz Agnieszka Wilczyńska Orkiestra Collegium F i my.

35 Likes, 0 KommentareVor 6 Monaten